top of page

Balík BIKE eat BOAT je náš zážitkový produkt, ktorý prináša to najlepšie čo Vám môže prekrásne prostredie Alúvia rieky Moravy poskytnúť.  Spojenie cyklistiky, ochutnávky lokálnych špecialít a splavu rieky Moravy.

Na bicykli a loďou Nivou rieky Moravy

Vydajte sa na romantický výlet lužnými lesmi Pomoravia, vychutnajte si nádherné výhľady a spoznajte unikátnu faunu a flóru tejto oblasti. Trasa vedie rovinatým terénom s asfaltovým povrchom, mimo cestných komunikácií a je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Táto cyklotrasa je od Devína až po obec Vysoká pri Morave súčasťou európskej cyklomagistrály EUROVElO 13 – nazývanej tiež Cesta Železnej opony. Je to trasa kopírujúca kedysi nepriepustnú hranicu medzi západnou a východnou Európou od Barentsovho až po Čierne more. V nive rieky Moravy natrafíte na najdlhší náučný chodník na Slovensku, ktorý vás prevedie neporušenou prírodou mokraďových ekosystémov, ktoré sú domovom bociana bieleho a ďalších vzácnych druhov vtáctva. 

Príklad trasy balíka BIKEeatBOAT

Odchod je spod hradu Devín. Do Vysokej pri Morave sa odveziete na svojom bicykli, alebo si bicykel požičiate u nás v lodenici.  

Po ceste sa občerstvíte na Berry Farm, kde si pochutnáte napríklad na čerstvej čučoriedkovej štrúdli - podľa aktuálnej ponuky. 

Vo Vysokej nad Moravou vás už budú čakať objednané lode. Pri nalodení dostanete inštruktáž a vaše bicykle odvezieme na sútok rieky Moravy a Dunaja pod hrad Devín.  Pod hradom vás počkáme a pripravíme vám občerstvenie z ríbezlových produktov a dospelých bude čakať Devínsky ríbezlák.

bicykel

Bicykel horský

1 deň - 25€

Prenájom do 3 hodín - 17€

e-bike

Elektrobicykel

1 deň - 45€

Prenájom do 3 hodín - 20€

BIKEeatBOAT

Balík BIKEeatBOAT

2 x požičanie elektro bicykla

1 x požičanie dvojkanoe s dopravou do Vysokej pri Morave

2 x  občerstvenie 

139

(príklad, zákazník si vie nakombinovať balík  podľa individuálnych požiadaviek)

220329_SplavMoravy_029.jpg
bottom of page